Nebydlí prý doma! Bude rozvod? Kdo koho podvádí?

Mluví se o dlouhodobých neshodách, hádkách i žárlivosti. Půjdou manželé konečně od sebe?

Není to bohužel poprvé, co se manželství herců Lindy Rybové (44) a Davida Prachaře (61) čím dál častěji dostává na přetřes. A rozhodně se nemluví o manželské idylce. O co jde? Hlasité hádky, žárlivé výstupy i opouštění společné domácnosti jsou prý na denním pořádku.

Na veřejnosti vypadají jako zamilovaný pár, ale doma to prý pěkně vře. Mají spolu tři dospívající děti, a jak se zdá, ani ty je nedonutí, aby si o svých problémech promluvili v klidu. Naopak! Před dětmi se prý hádají a používají velmi ostrá slova. Prozradili to jejich sousedé, které už virvál u sousedů přestává bavit.

Také vás může zajímat ...

Žárlivost mu zatemnila mozek?

David Prachař (61) má mít záchvaty žárlivosti. A není se co divit, že je podezíravý. Vždyť sám má s nevěrou zkušenosti z první ruky. Byl to totiž právě on, kdo si s věrností hlavu nelámal, když byl ještě ženatý s Danou Batulkovou (62), kterou nakonec i s malými dětmi kvůli Lindě Rybové (44) opustil.

Podvedenou Danu jeho odchod tenkrát velmi ranil a dlouho se z podrazu nemohla vzpamatovat. Teď se karta nejspíš obrací a do role podváděného se možná dostal právě exmanžel. Chladným ho nenechává Martin Finger (48), s kterým hraje Linda v seriálu Ulice a prý si s ním víc než jen kolegiálně rozumí.

Navíc Finger se před časem sám rozvedl, a je tedy volný jako pták. A tak když David zjistil, že si ti dva zašli po natáčení na kávu, hned byl oheň na střeše. Schůzka s Fingerem sice nemusela vůbec nic znamenat, ale – kdo ví?

Vášeň před i za kamerou?

David se prý měl údajně od Lindy (44) a dětí dokonce odstěhovat. Má teď bydlet v jejich chatě, která se nachází také kousek za Prahou. Rybová prý je na jednu stranu ráda, že si od manžela odpočine, a věří, že jim to jen prospěje. Na druhou stranu ale zůstává otázkou, jestli se svým kolegou z Ulice skutečně nemá něco víc než jen kamarádské srazy u kávy.

V Ulici si zahráli pěkně žhavé scénky a zdá se, že to u obou vyvolalo jakousi chemii. Bude se teď Linda s Martinem dál scházet, když má volné pole působnosti? Zatím se nezdá, že by chtěla něco na přátelství s Martinem měnit. Pak by ale zřejmě přišel na řadu rozvod, protože Prachař něco takového určitě nevydýchá.

On je bez viny?

Možná ale herec jen maskuje vlastní nevěru? Že měl David Prachař vždycky slabost pro drobné blondýnky, je známá věc. Od té doby, co začal žít s Lindou, se ale o žádném jeho románku nešuškalo. Až nedávno.

Při natáčení Specialistů prý přeskočila jiskra mezi ním a nejmenovanou kolegyní. Pravda ale je, že je spolu dosud nikdo nenachytal, takže se může jednat o pouhou pomluvu. Také to ale může dokreslovat hlubší manželskou krizi, kdy se oba partneři již začínají poohlížet jinde.

Neshodují se ve výchově

Dalším dlouhodobým problémem jsou rozdílné pohledy na výchovu jejich tří dětí, Rozárky (16), Josefíny (15) a nejmladšího syna Františka (12). Ač to tak nevypadá, dělí Davida Prachaře s Lindou Rybovou sedmnáct let.

Zatímco před dvaceti lety své ženě Prachař v pohodě stačil, teď je situace znatelně jiná. Začíná pociťovat únavu, a tak i k výchově dětí se už logicky staví benevolentněji, zatímco jeho žena trvá na daných pravidlech. Známá je svým postojem ke zdravé stravě.

Mnoho nescházelo, aby z dětí vychovala vegetariány. Právě tady na sebe narazily dva odlišné názory, protože Prachař by naopak dětem rád dopřával také taková jídla, jako je grilované kuře, pizza, či dokonce uzeniny.

Hrozí mu snad osamělé stáří?

Herec by na prahu důchodu jistě nechtěl opět odejít od ženy jen s igelitkou, aby k tomu navíc ještě dalších mnoho let splácel hypotéku, kterou si společně vzali. Davidu Prachařovi zbývá do důchodu dva a půl roku, a ačkoli vyhlíží mladě, také už toho začíná mít dost. Vedle divadla točí seriál za seriálem.

Hrál už v Ohnivém kuřeti, Doktorech z Počátků a Specialistech. „Rozhodně si nechci ani představit sám sebe jako nečinného penzistu. Na důchod se ale těším, i když nehrozí, že bych někde jen tak nečinně seděl,“ tvrdí herec.

Na únavu a občasné problémy si ovšem stěžuje i Linda, která se konečně přestala ofrňovat nad seriály a po roli v Ordinaci má své místo v Ulici. Zřejmě přece jen dospívající děti mají zvýšené nároky a bylo třeba přiložit ruku k dílu. Možná i odtud pramení její nespokojenost. Asi je toho na ni příliš.

Co by se dělilo při rozvodu?

Během dvaceti let od chvíle, kdy David Prachař odešel od ženy jen s batůžkem a igelitkou do jedna plus nic v Nuslích ke kolegyni Lindě Rybové, se toho hodně změnilo. Oba jsou velmi dobře placení. Za dobu soužití tedy nastřádali celkem slušné jmění. Pokud by se tedy měli rozvést, bude to pořádný problém.

Dělili by si nemovitosti, které spolu rekonstruovali, ale i hypotéku, kterou prý ještě splácí.

Hříčka scenáristů, nebo realita?

V současné době můžeme herce Davida Prachaře (61) vídat v seriálu Slunečná. Snad to je žert scenáristů, že hraje Leoše Kratinu, manžela Jany Kratinové, v podání Terezy Brodské (52), a pěkného podpantofláka, který tají hřích z minulosti.

Byl milencem právě své skutečné bývalé ženy Dany Batulkové (62), která hraje Lidku Vackovou, se kterou má v seriálu i utajeného syna. Oba herci spolu vycházejí a bývalé křivdy se zdají být zapomenuty. Určitě to ale nebude Dana Batulková, ke komu by se teď Prachař mohl chodit vyplakat ze svých manželských problémů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama