Nechce být slavná

Zatímco jiné herečky by udělaly pro slávu cokoli, Linda Rybová (43) chce raději zůstat „šedou myší“. Práci bere jako povinnost, kterou si vydělá na složenky, a proto je ráda, když si jí fanoušci nevšímají.

„Člověk si na zájem veřejnosti nikdy nezvykne a já to nevyhledávám. I oblečení volím tak, abych nikde nevyčnívala,“ prozradila. I z toho důvodu by prý asi nikdy nepřijala nabídku na účast v takových show, jakými jsou například StarDance nebo Tvoje tvář má známý hlas.

Také vás může zajímat ...

Herečka není soutěživý typ a rivalitu se svými kolegy by údajně snášela velmi těžce. Linda ani nepoužívá sociální sítě, kterým propadly i její starší kolegyně. Se svými fanoušky tak nemá skoro vůbec žádný kontakt, a proto se o zvýšenou pozornost opravdu nemusí bát.

To spíš dříve upadne v zapomnění

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama