Nedvěd chce dítě, Pavlínka před ním utíká!

Písničkář Jan Nedvěd (70) evidentně překonal své zdravotní problémy a přišlo na něho jaro. Jinak si totiž nelze vysvětlit, že se na stará kolena chce stát znovu otcem.

Neodrazuje ho ani skutečnost, že už má se třemi ženami pět potomků a žádný z nich se nehrne do tatínkova láskyplného objetí. Na nepochopení naráží vášnivý písničkář i u své manželky Pavlínky (35), která si, zdá se, nepřeje dítě s otcem, který se patrně nedožije jeho maturity.

Také vás může zajímat ...

Což je pro Honzu těžký otřes. Podle některých zpráv prý mu žena odpírá i manželské povinnosti, takže autor Stánků a dalších hitů nemá svoji druhou mízu jak realizovat a s ponurým výrazem míří z chaty v Lukách pod Medníkem co odpoledne do restaurace U nádraží.

Je ale možné, že o svých marných touhách složí nějakou mimořádně tesknou píseň.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...