Nejčastější chyby při holení

V létě se mu prostě nevyhnete a když už se pustíte do práce, chcete, aby byl konečný výsledek dokonalý. Jenže i když máte několikaletou praxi, možná se dopouštíte pár zásadních chyb, bez kterých to nikdy nebude ono. Které to jsou?

Také vás může zajímat ...

Zbytečně spěcháte

Je jasné, že holení nohou přichází na řadu často v případě, kdy se rozhodnete vzít na sebe na poslední chvíli místo kalhot raději sukni. Ve sprchovém koutě nebo vaně si ale přece jen dejte na čas.

Nejen, že se při prvotním proudu vody neubráníte husí kůži, což je to poslední, po čem při holení toužíte, ale ještě si přiděláváte práci. Když dopřejete chloupkům alespoň pět minut dostatečně teplé vody, změknou, a vám tím usnadní práci.

Zapomínáte na pěnu

Přijde vám jako další kosmetická zbytečnost? Omyl! Holení na sucho totiž dokáže pokožku pořádně podráždit a shodneme se na tom, že červené pupínky všude po lýtkách vám na kráse rozhodně nepřidá. Žiletka proto musí po stehnech a lýtkách pěkně klouzat. Výsledný pohled a dotyk bude stát za to!

Holení necháváte na ráno

Pokud už předem víte, že půjdete druhý den do šatů nebo krátké sukně, je daleko lepší oholit celé nohy den předem. Přes noc se totiž mohou dostatečně zregenerovat.

A nemusíte mít strach, za těch pár hodin chloupky rozhodně nestihnou dorůst. Základem je také nešetřit a měnit žiletku častěji. Jediné ostrá a čistá žiletka dokáže oholit bezchybně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...