Nemůže zapomenout na bývalého

Se svým bývalým partnerem už není několik let, ale zřejmě se s tím pořád nesrovnala.

Bez oficiálního partnera je už nějaký ten pátek. Herečka JANA HOLCOVÁ (45) ze seriálu Ordinace v růžové zahradě byla se svým přítelem DAVIDEM NOVOTNÝM (51) několik let a zdá se, že k němu stále něco cítí.

Většinou působila jako divadelní herečka, a proto pro ni byl skok do tak úspěšného seriálu velkým profesním milníkem. Jana Holcová (45) si ale práci v seriálu Ordinace v růžové zahradě nemůže vynachválit.

Také vás může zajímat ...

Před kamerou sice tráví desítky hodin, ale jí samotné nevadí, že nemá příliš volného času. Jak je to možné a proč se rozhodla žít především prací?

Ze svého minulého vztahu s hercem Davidem Novotným (51) má dceru Emu (16), kterou má celkem mrzet, že její maminka musí natáčet tak často, a navíc tak dlouho. Co když chce ale Holcová díky práci utéct před realitou?

Nedokáže to překousnout?

V době, kdy se Jana a David rozešli, to pro herečku byla velká rána. Nedokázala si představit, jak vše bude zvládat sama, a navíc si dělala starosti o dceru.

David si ale s rozchodem asi příliš těžkou hlavu nedělal, protože si brzy našel novou partnerku. S tou má v současnosti další tři děti a žijí si šťastným ro
dinným životem.

Jana možná nemůže překousnout to, jak rychle se zvládl její bývalý partner posunout dál. Možná očekávala, že se o ni a o jejich lásku bude ještě snažit, to se ale bohužel nestalo.

O muže nejeví zájem

Holcová od rozchodu s Davidem údajně žádný vážnější vztah neměla a ani to nevypadá, že by ji to trápilo. Jejím největším koníčkem je už dlouhou dobu práce a o nějaký vztah ani nejeví zájem.

Sympatická herečka má přitom mít nápadníků dost, tak proč je odhání? Nejspíš na svého bývalého stále nedokázala zapomenout a samota je pro ni momentálně přesně to, co chce a potřebuje.

Do celé aféry se už měla mnohokrát zamotat i Janina dcera Ema, která by byla taky moc ráda, kdyby si maminka někoho našla. Určitě by si totiž dávala víc volna v práci a víc si užívala. Jana ale nad jejími nápady měla jen mávnout rukou.

Erotické scény jsou pro ni peklo

Jak už to ale bývá, její osobní život se promítá i v tom pracovním, což je v případě Holcové dost na škodu. V seriálu Ordinace v růžové zahradě totiž hraje partnerku herce Radima Fialy (49) alias doktora Hanáka.

Jana s Radimem nemá žádný problém, hraje se jí s ním skvěle, až do určité chvíle. Když totiž měla s Fialou natočit nějakou tu erotickou scénu, vždy to pro ni bylo peklo.

Nedokázala se uvolnit a zkrátka jí celá situace byla nepříjemná a trapná. „Nesnáším milostné scény. Není to pro mě nic příjemného,“ pronesla sama herečka, která by se nejradši veškeré erotice před kamerou vyhýbala jako čert kříži.

Na druhou stranu ale chápe, že to k mileneckému ději patří, tak to vždy jaksi skousne a jde dál. Proč jí ale milostné scény s kolegou způsobují takové trauma? Možná si stále vybavuje svého bývalého přítele, ke kterému očividně dodnes něco cítí.

Minulost už ale bohužel nejde vrátit zpět a Jana si časem určitě najde muže, který pro ni bude ten pravý. Stačí jen trochu chtít a otevřít trošku své srdce. Byla by škoda, kdyby herečka zůstala po zbytek svého života sama jako kůl v plotě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...