Neplýtvejte zbytečně s kosmetikou

Ať už používáte šampon nebo sprchový gel, není potřeba to s množstvím nijak přehánět. Samozřejmě, že musíte vymáčknout z tub a lahviček tolik, abyste se dostatečně umyla, ale nic se nemá přehánět a větší množství vám větší čistotu stejně nezaručí. Kolik vám od každého přípravku stačí?

Také vás může zajímat ...

Vlasům stačí poměrně málo

Šampon na vlasy je naprostým základem. Aby byly čisté a krásné, není na ně ale potřeba vyplýtvat celou hrst. Úplně vám postačí množství, které odpovídá jedné polévkové lžíci. To samozřejmě můžete trochu upravovat podle délky vlasů. Ale větší množství vám určitě lepší efekt nezajistí.

Gelu jako lískového ořechu

Podobně to platí i v případě sprchového gelu. Pokud nepracujete v extrémně špinavém zaprášeném prostředí, postačí vám gel o velikost lískového oříšku. A netrpíte-li přehnanou potřebou o dokonalou čistotu, zkuste omývat pouze problémová místa. Například na paže a stehna stačí čistá voda.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...