Nestojí o lítost

A si už jí přetekly nervy. Jedna z hvězd seriálu Ordinace v růžové zahradě Zlata Adamovská (61), před pár dny nahlas řekla, co si myslí.

Nerozumí tomu, proč se někteří herci a jiné slavné osobnosti chlubí tím, že onemocněli koronavirem. Herečka přiznala, že i ona si nemocí prošla, ale neměla zapotřebí to hlásit celému světu.

Také vás může zajímat ...

„Petr to má taky za sebou, to na něj můžu prásknout, on se určitě nebude zlobit, ale nebylo nám tak dobře, abychom to vysílali do světa a fotili se v posteli: Ó, jak nám je špatně. Národe, polituj nás,“ pronesla rázně Adamovská.

Očividně o žádnou lítost ze strany veřejnosti nestojí, na prvním místě pro ni bylo, aby se ona i její milovaný manžel Petr Štěpánek (72) co nejdřív uzdravili. To se taky stalo a zdá se, že žádné vážnější následky nemají, což je vzhledem k jejich věku menší zázrak.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama