Neumí zpívat?

Přestože se Jitka Schneiderová (46) zúčastnila minulé řady pěvecké a taneční soutěže Tvoje tvář má známý hlas, moc velký ohlas na svá vystoupení nesklidila. Pěvecky na tom totiž není Jitka moc dobře a její výkon by nezachránil ani ten nejlepší zvukař.

Nicméně se vrátila na místo činu a hostovala Jánu Jackuliakovi (41) při písni z muzikálu Mouline Rouge. Tvůrci soutěže však Jitku tentokrát zpívat nenechali. V muzikálu přitom o duety není nouze. Chtěli ji využít jen jako herečku.

Také vás může zajímat ...

Už ji raději zpívat nenechali

Jitka si prý hru na Nicole Kidman (52) užila, ale proslýchá se, že se cítila uražená a dávala to všem v zákulisí pořádně najevo. Nechápala údajně, proč ji pozvali účinkovat při pěveckém vystoupení, když pak ani nepípla.Z kritiky svého zpěvu si totiž Jitka nic nedělá a sebevědomí má na rozdávání. Porota však její sexy kostým ocenila i tak.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...