Nového partnera před všemi tají

Herečka, kterou můžete znát ze seriálu Ulice, Šárka Vaculíková (33), se snaží utajit, že je znovu po nějaké době šťastně zadaná.

Poté, co jí nevyšel vztah s hercem Markem Lamborou (25), je zamilovaná až po uši do jiného muže. Vše se ale snaží držet takříkajíc pod pokličkou a do svého soukromí prakticky nikoho nepouští. I tak to byla ale sama herečka, která to, že už není nezadaná, proflákla.

Také vás může zajímat ...
Očividně je její srdce po rozchodu s Lamborou již zahojené.

Stalo se to během jednoho z rozhovorů, během kterého promluvila o svých plánech na léto. „Myslím si, že budu hodně na chatě, pak budu u mého kluka, on má koně na Orlíku, takže asi budu často s ním a budeme cestovat po Čechách,“ přiznala neteř známého herce Lukáše Vaculíka (58). Zřejmě ji tak čeká léto plné romantiky, jelikož je její nová známost údajně pořádně čerstvou záležitostí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...