Nyklová z Ulice: Jen samé pohřby

Jako by její život ovinula smuteční stuha, tak se cítí herečka Jaroslava Obermaierová (74). Ví přitom, že s tím nic nesvede a nezbývá než počkat, až se podivná vlna pohřbů, filmových, seriálových a bohužel i reálných, přežene.

Také vás může zajímat ...

V Ulici točili pohřeb Světlany alias Terezy Bebarové (45). „Je to jen role, ale je mi z toho mizerně, člověk se do toho, aby to zahrál dobře, vcítí,“ postěžovala si Jaroslava. Sama „zemřela“ v létě při natáčení filmu Stáří není pro sraby.

A přišla i skutečná úmrtí, odešla Božena Böhmová (95), někdejší hvězda Chalupářů a Ženy za pultem, a teď oplakala i smrt Gabriely Mrkvicové (†56), přítelkyně hereckého kolegy Ladislava Freje (78), kteří se nedočkali kýžené svatby. Kdyby tak Jarka mohla odletět k moři, jak je rok co rok zvyklá, a pustit z hlavy černé myšlenky!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...