O svou kamarádku má obrovský strach

Hvězda seriálu Ulice a tvář časopisu Můj čas na kafíčko Jaroslava Obermaierová (74) se rozhodla strávit karanténu na své chalupě ve společnosti syna Jaroslava (39).

Také vás může zajímat ...
Se svou kolegyní z Ulice si alespoň telefonovala

Ačkoli tam ale má k dispozici potřebný komfort a také je v přírodě, rozhodně nezapomněla na kolegyně, které takové štěstí nemají. Nejvíc pak soucítí s kolegyní z Ulice Zdenou Hadrbolcovou (82). „Je sama v Praze, tak si alespoň voláme,“ prozradila Obermaierová.

Jaroslava má štěstí, že vlastní chalupu.

A není vyloučeno, že je jednou z mála, která v nejhorších okamžicích byla a je své kamarádce oporou. To, že karanténu a období s minimem kontaktu s nejbližšími nezvládá dobře, dokládá i její reakce na telefonát novinářů. „Nezlobte se, nebudu mluvit,“ prozradila a zdá se, že vládní omezení spojené s pandemií koronaviru nezvládá příliš dobře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...