O třicet let mladší milenka mu vládne

Na hudební scéně působí už přes dvacet let a jeho pověst je přinejmenším rozporuplná. Teď je na vrcholu blaha, ale zpěvák Bohuš Matuš (47) zažil i krušné chvíle.

Jeho popularita povážlivě stoupla i poté, co se dal dohromady s o třicet let mladší Lucinkou (17), se kterou právě čekají miminko. Ač se to nezdá, je to prý právě ona, kdo celou domácnost řídí. A dělá to zcela jednoduše.

Také vás může zajímat ...

Svým nekonečným obdivem ke svému partnerovi. „Bohoušek je nejlepší na světě, pečuje o mě,“ nechává se Lucie často slyšet, a nejspíš právě proto s ní Bohuš Matuš randí už od jejích patnácti let. Sám se ostatně ani netají infantilními sklony.

Dokáže vydělat dost pro všechny?

Nyní se zpěvák se svojí vyvolenou přestěhoval do nového bytu a těší se na příchod holčičky. Finanční zajištění je jistě jeden z velkých kladů, které Lucinka na Matušovi obdivuje. „Chybí nám sedačka a stolek pod televizi, ale hrozně se nám tam líbí,“ raduje se zpěvák, který je ale momentálně jako většina umělců bez práce.

Nebojí se, jak svoji mladinkou ženu a dcerku uživí? Co když s penězi přijde i o ně? Před krizí slavil úspěchy v nejednom muzikálu a vedlo se mu dobře. Mimo jiné vystupoval po celé republice jako sólový zpěvák. „To mě živí nejvíc,“ pochvaloval si ještě nedávno zpěvák, ale co teď?

Nezodpovědný blázen, nebo gay?

Ne vždy měl ale zpěvák štěstí. Bylo období, kdy, jak sám přiznává, opravdu hodně pil. Hrozně mu vadilo, že se o něm pořád píšou různé nesmysly. Nejvíc se ho dotýkalo, když si o sobě četl, že je nezodpovědný, blázen, nebo homosexuál…

A protože prý byl naivní, nechal se tím strhnout, a začal se těžce litovat. Dokonce tak, že vzpomínal na chvíle, kdy ho nikdo neznal, měl svatý klid a pocit, že ho mají všichni rádi. Z pádu na alkoholické dno ho pak vytáhla až práce na muzikálu Angelika.

Nekriticky zbožňuje svého idola!

Do skutečné pohody ho dostala ale až Lucie. A to i přesto, že se v tisku velmi často spekulovalo, jestli jeho vztah s tak mladičkou dívkou, v podstatě ještě dítětem, není na hraně pedofi lie. On ale veškeré narážky a komentáře ustál a nyní díky vztahu s Lucinkou září.

„Lucinka mi každou minutu dává najevo, že jsem ten nejlepší,“ libuje si Matuš. Otázkou je, co bude následovat, až se partnerka bude muset věnovat miminku a na obdiv k partnerovi jí už nezbude čas ani energie. Nezbudou pak naopak jemu jen oči pro pláč?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama