O Vánocích přestala úplně chodit

Známá herečka Jana Šulcová (71), hvězda legendární komedie S tebou mě baví svět, neměla letošní svátky vůbec veselé. Naopak! „Nemohla chodit ani stát, všichni jsme ji litovali,“ prozradil jeden z jejích přátel. Už v listopadu podstoupila herečka několikaměsíční rehabilitaci po náročné operaci páteřního kanálku a všichni doufali, že bude mít konečně pokoj.

Zprvu se zdálo, že vše je už v pořádku, ale bohužel se neradovala dlouho! Osud jí nepřál a před vánočními svátky se velké bolesti zad ozvaly znovu s ještě větším nástupem! „Páteřní kanálek mi seschl, jako když zmáčknete houbičku na nádobí,“ popisovala svou nemoc. Otázkou zůstává, co ji teď čeká dál. Další operace páteře už podle lékařů prý není možná.

Také vás může zajímat ...

Bude si tak herečka muset zvyknout na strašlivou bolest a naučit se s ní žít?

Oslavy nového roku tak bohužel neprožila zrovna radostně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...