Tohle nečekala! Nařčená ze smrti!

Moderátorka Tereza Pergnerová (44), známá z televizního pořadu Mise nový domov, zažívá krušné chvíle. Za dobu pořadu umřelo mnoho účinkujících, naposledy žena pana Mirka, ta odešla na věčnost v den jejich svatby. Tereza se z toho zhroutila! Mirek, kterému změnil pořad život, vyslovil kruté obvinění.

Za smrt jeho partnerky může Pergnerová a filmový štáb. „Bylo to náhlé. Manželka měla srdeční vadu, o které nikdo nevěděl. Doktorka řekla, že srdce mělo hodně adrenalinu. Kdyby se to vědělo dřív, šlo by tomu zabránit,“ řekl.

Také vás může zajímat ...

Tereza se z nespravedlivého obvinění sesypala a je v koncích! Bude oblíbená moderátorka i nadále schopna natáčet? Nepřináší pořadu náhodou onu pomyslnou „smůlu“? Zatím se k ničemu nevyjadřuje, ale prozradila obavy o své účinkování v dalších dílech. Tereza se momentálně nachází na velmi tenkém ledě. Nevzdá to a nebude chtít přestat pořad natáčet? Co by s ní ale bylo dál?

Není škoda jejího moderátorského talentu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...