Odchod z Ulice jí prospěl

Její rozhodnutí všichni kritizovali, ale teď se zdá, že se vydala správným směrem. Herečka Patricie Pagáčová (31) si získala divácká srdce jako Tereza v nekonečném seriálu Ulice.

Na obrazovkách se v této roli objevovala několik let, a když se rozhodla odejít, všechny to dost zklamalo. Pagáčová ale nyní exceluje v seriálu Sestřičky Modrý kód a je snad ještě oblíbenější než předtím.

Také vás může zajímat ...

Lidem se její herecké výkony velmi líbí a sklízí jen samou chválu. I ona sama byla zpočátku ze změny prostředí nadšená, přesně to údajně potřebovala. Sympatická blondýnka si šla za svým a zřejmě udělala dobře.

Daří se jí

Díky tomu, že se ukázala i v trochu jiném světle, se z ní nestala herečka jedné role. Snad se jí v seriálu bude i nadále tak dařit. Přízeň diváků je vrtkavá a stačí, aby jí scenaristé napsali negativní dějovou linku, a je zase v nemilosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...