Odešel a všichni na něj s pláčem myslí!

Oblíbený herec Luke Perry (†52), představitel důležité role v seriálu Beverly Hills 90210, umřel na následky mrtvice. Jeho odchod však v mnohých celebritách natolik rezonuje, že sociální sítě jsou doslova plné dojemných vzpomínek a vzkazů.

Nejvíce jeho skon zasáhl další kolegy ze seriálu, jako třeba Iana Zieringa (54), představitele Steva, Gabrielle Corterisovou (58) alias Andreu či Shennen Doherty (47), která na něho zavzpomínala i z jiných důvodů.

Také vás může zajímat ...

„Luke byl muž se zlatým srdcem. Kontaktoval mě, když se mi objevil nádor,“ popisuje herečka období, kdy měla rakovinu prsu a on jí byl velkou oporou. Ke všemu se po třiceti letech chystal návrat tohoto seriálu i se všemi herci, bohužel Luke se toho nedožil a je otázkou, zda se bude natáčet.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...