Odhaleno! Hubne Kloubková kvůli cigaretám?

Elitní moderátorka Novy Kristina Kloubková (40) v poslední době svou vychrtlostí připomíná tak trochu věšák na štangli a okolí se ptá, jestli už to není trochu moc!

Pravda, má za sebou rozvod a nervy jsou nejlepší odtučňovací kúra, ale také už má nového přítele, českobudějovického podnikatele Pavla Kováře (46), kterého tají pomalu jako nakažlivou chorobu. Zato vede optimistické řeči, jak se konečně cítí výborně a prozradila i důvod své štíhlosti. Zatímco většina žen se kvůli linii dře ve fitku, Kristina na to šla od lesa, tedy přesněji od tabákové plantáže.

„Začala jsem zase kouřit a teprve teď se cítím ve formě. Jako bych splaskla,“ pochvaluje si dehtovo-nikotinovou dietu Kristina. Podle kolegů vypaluje jednu od druhé, za den prý vytáhne celou krabičku.

Také vás může zajímat ...

Ale zase při „rauchpauzách“ pochytá spoustu drbů!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...