Oldřich Kaiser: Dělá, jako by sestra neexiatovala

Najdou sourozenci ještě někdy společnou řeč?

Snad čas ostré hrany jejich dohadů obrousil, že jí bude schopný odpustit.

Za většinou rodinných hádek, které končí mnohdy dlouholetou nenávistí, stojí bohužel peníze a dluhy. Nejinak je tomu i v případě OLDŘICHA KAISERA (62) a jeho sestry EVY (68). Sourozence v minulosti rozdělilo jejich společné podnikání, které skončilo fiaskem.

Slavný herec, který se nějaký čas potýkal se závislostí na alkoholu, o své sestře nikdy příliš nemluvil. Což jen dokládá, jak hluboké rány na jeho srdci musely jejich hádky zanechat. Eva se nyní rozhodla promluvit a odhalit pozadí toho, co se tehdy před lety vlastně stalo. Snad doufá, že když osvětlí veškeré události, že ji bratr vezme na milost a odpustí jí.

Zároveň se ale pochopitelně bojí toho, co nastane, až si její slova přečte.

Založili společně firmu

Také vás může zajímat ...

Všechno začalo po revoluci, kdy se Eva Dousková, Oldřich Kaiser, MAR TIN DEJDAR (52) a jejich známá ELIŠKA rozhodli otevřít kavárnu Depreso v centru Prahy a založit cestovní agenturu Pegas Trade. Sestra herce měla coby ředitelka největší díl zodpovědnosti. „Dopadlo to tak, že jako ředitel společnosti jsem byla odstřižena od všeho a nemohla jsem nic dělat,“ vypráví Dousková.

V okamžiku, kdy se začalo celé podnikání hroutit, objevily se nemalé dluhy. Vysněná firma byla před krachem a nakonec skončila v konkurzu. Všichni tak přišli o miliony korun, což nakonec rodinu Oldřicha Kaisera rozdělilo na dlouhé roky. Eva přiznává, že s ní rodiče nepromluvili pět let a bratr snad ještě déle.

„Všechno jsem to odskákala já, i když to bylo jinak,“ vysvětluje sestra úspěšného herce.

Eva Dousková
Eva Dousková

Naletěli sprosté podvodnici

Čtvrtá společnice, které nemůže paní Eva dodnes přijít na jméno, neměla podle všeho v plánu uspět v cestovním ruchu. Šlo jí prý o něco docela jiného. Kaiserovu sestru podle jejích slov stáhla do maléru, o němž nechce herec ani Martin Dejdar vůbec mluvit. „Byla to chyba nás všech, že jsme si ji vůbec připustili k tělu.

Byla vypečená a chamtivá jako hladový šakal,“ uvádí Dousková s tím, že kvůli paní Elišce ztratila drahocenné roky se svou rodinou. Nebyly to však jediné problémy, které podnikání sourozenců provázely. Stali se totiž terčem vyděračů, kteří se dožadovali výpalného. Pokud by společníci nezaplatili, skončila by jejich kavárna v plamenech.

Jenže placením výpalného a nákladů na provoz se začaly objevovat dluhy, což odstartovalo jen další sérii průšvihů.

Prohru nedokázal unést

V okamžiku, kdy začaly peníze docházet, bylo jasné, že je s podnikáním konec. „Prošli jsme si peklem,“ přiznává sestra Kaisera. Záhy přišla výpověď z pronajatých prostor v Myslíkově ulici, kde kavárna sídlila. To bylo pro Kaisera něco, s čím se nemohl smířit. Když viděl, že jde jeho vysněná firma ke dnu, neunesl to a začal řádit.

Po jednom divočejším večeírku měl na ulici zlomit pouliční lampu, kterou vymlátil výlohu kavárny.

Celý incident pak řešila policie.

Není mu přáno?

Jak vyšlo nedávno najevo, hercova rodina by měla být v příbuzenském vztahu s někdejším prezidentem ANTONÍNEM ZÁPOTOCKÝM (†72).
Jenže zatímco prezidentova strana rodiny si žila v blahobytu, ta Kaiserova měla hluboko do kapsy..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...