Omlaďte ruce během spánku

Omlaďte ruce během spánku

Ruce jsou denně vystavovány vnějším vlivům, častému mytí a máčení a dalším. Jejich pokožka je ale stejně citlivá jako ta na obličeji. Nejtenčí je na hřbetech rukou, má jen minimum tuku, a proto také rychleji stárne.

Navíc i při nízkých teplotách dochází k rychlejšímu vysušování vrchní vrstvy pokožky. Používání horké vody a mýdla ke v pořádku z hlediska ochrany před infekcemi, ale také poškozuje to ochrannou vrstvu pokožky a vede k dalšímu vysušování.

Také vás může zajímat ...

Proto je důležité po každém umytí rukou na pokožku nanést ochranný krém. Noční regenerační bomba Proto byste měly svým rukám aspoň jednou týdně dopřát pořádný regenerační zábal. V noci je pokožka rukou mnohem lépe připravena vstřebat blahodárné látky, které tak působí mnohem delší dobu a intenzivněji.

Můžete použít klidně svůj oblíbený krém na ruce nebo i speciální noční péči. Naneste ji večer na ruce v silnější vrstvě, navléknete si látkové rukavice a jděte spát. Sundat si je můžete kdykoli během noci nebo až ráno.

Tato kúra pokožku zjemní a zlepší i celkový vzhled rukou. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...