Opustila ho manželka

Občas je třeba si také odpočinout. A to také Monika Koblížková (39) udělala. Jenže místo toho, aby si na prosluněném ostrově Mykonos užívala s manželem Leošem Marešem (44), vzala tam své kamarádky.

Má to ale svůj důvod, jelikož není žádným tajemstvím, že v průběhu několika měsíců, během kterých byla země paralyzována pandemií koronaviru, společně manželský pár trávil až moc času a někdy to prý nedělalo dobroto.

Také vás může zajímat ...
Na dovolenou jela raději s kamarádkami.

A několik dní, které oba strávili tisícovky kilometrů od sebe, jim tak ve vztahu mohlo jen a jen pomoci. Navíc, vzhledem k tomu, jak dobře na tom s financemi jsou, se dá očekávat, že pokud to bude možné, ještě letos nějakou dovolenou absolvují. Vždyť cestování do luxusních destinací je dlouhodobě jejich velkou vášní.

A i proto pro ně současná situace ve světě není vůbec příjemná. Vždyť musela na milionářském ostrově, kam odcestovala s kamarádkami, absolvovat namátkový text na koronavirus a to asi nebylo nic příjemného.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...