Ornella Koktová: Živí se červenou řepou?

Ornella se dočká dalšího potomka.

Čtyři roky spolu. To už je důvod k bouřlivé oslavě, a tak Ornella Koktová rozená Štiková a podnikatel Josef Kokta (61) slaví. Nesmí samozřejmě chybět dort, a ten je důvodem, proč se ve svérázné rodině rozhořel spor.

„Dort z červené řepy vyrobila má manželka Ornella… Prý s láskou,“ povzdychl si podnikatel. Sladkost zdobená velkou číslicí čtyři se skládá především z řepy, mrkve, rozinek a ořechů.

Také vás může zajímat ...

Buďto mladá paní usiluje o to, aby rodina žila příkladně zdravě, anebo peníze už definitivně došly a Koktovi přejdou z běžného stravování na konzumaci relativně levné řepy a mrkve.

Počtvrté ženatý Kokta, otec pěti dětí, si musí pořádně utáhnout opasek. Vyhodil oknem stamiliony, teď se živí červenou řepou. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...