Oslňte okolí dokonalým pohledem

Nemusíte si kupovat umělé nepřirozené řasy, abyste svoje známé zaujala na první pohled. Na tom přitom většinou právě záleží. Chcete ho umocnit? Řekneme vám, jak na to. Existuje totiž pár fíglů, jak na oči upozornit jednodušším a přirozenějším způsobem.

Nápadité líčení Zaujmout můžete dokonalým líčením. Obecně funguje, že tmavší stíny nanesete do oční jamky a hodně světlé tóny naopak zlehka štětečkem rozetřete kolem vnitřního koutku oka. Váš pohled tak bude působit svěžím dojmem.

Také vás může zajímat ...

A vy budete vypadat odpočatě. Správní pomocníci Aby vaše oči vypadaly neodolatelně, musíte vědět, po jakých kosmetických pomocnících v drogerii sáhnout. U řasenky rozhodně nešetřete. Kvalitní musí být štěteček i barva.

V žádném případě vás nesmí na očích pálit. Kartáček má být takový, aby zajistil dostatečný objem a nenanášel na řasy příliš barvy. Nechcete přece vypadat jako mrkací panenka. Pozor na obočí Svůdný pohled vám také zajistí upravené obočí.

Nadbytečné chloupky vytrhejte a ty zbylé dotvořte do dokonalého tvaru pomocí malého štětečku a barvy na obočí. Berte ale ohled na barvu vašich vlasů. Nakonec ještě upravte chloupky kartáčkem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...