Paní, nesu vám psaní! Bára mění profesi?

Bude zase muset vzít práci, kde jí aspoň trochu zaplatí? Zpěvačka Bára Basiková (57) je kvůli druhé vlně koronaviru a zrušeným koncertům už podruhé na mizině.

Těžkým obdobím prošla už na jaře, ale ještě to zvládla. Teď je bohužel hůř a nezachránil ji ani honorář z úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Navíc byla jednou z umělkyň, které onemocněním prošly, i když ji to zrovna na kolena nesrazilo.

Také vás může zajímat ...

Zpěvačka se naštěstí nebojí práce, a tak si už na jaře natrénovala katastrofický scénář, kdy brala, co jí kdo nabídl. Vybalovala krabice, pomáhala na poště, v lékárně, a dokonce i v domě pro seniory. Hlavně už prý nechce zase zažít chvíle, kdy si musela půjčovat na živobytí od svých dospělých dcer Anny (28) a Marie (28).

Ani to by ale nebyla ostuda, protože Bára jim jako matka vždy dala, co měla, a tak jí to teď v době nouze mohly alespoň vrátit a také to dělaly rády. Je vidět, že blbé období alespoň pomáhá rodiné sounáležitosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama