Patrasové přijel milenec se zpožděním

Ani o Vánocích, ani o Silvestra, ale až dlouho po Novém roce se dočkala svého milence, italského podnikatele Vita (48) herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (61). A to byla po dlouhém odloučení tolik natěšená! Co se stalo?

Důvod je velice vážný. „Vito mi psal a volal, ale do Česka nepřiletěl, protože nemohl opustit nemocného otce,“ řekla smutně Dáda. Vitův otec je prý vážně nemocen a jeho rodina se obává nejhoršího. A protože děti už mají svůj program, pomáhá Dádě z depresí jen práce. Na jevišti při vystoupení nemusí myslet na svoji osamělost.

Také vás může zajímat ...

Dlouho nebylo jasné, jak a kdy se podaří ve Vitově rodině problém vyřešit a zda Ital bude moci přijet alespoň na jaro. „Je mi smutno. Zdálo se mi, že už nemám síly to všechno dál zvládat,“ truchlila na začátku roku herečka.

Až druhý týden v lednu se dočkala a nyní už Itala vláčí Prahou, zavěšená do jeho rámě.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...