Patrik Děrgel: Děrgel chce mít pořádnou kupu dětí!

Do své Suzuki - Vitara instaloval dětskou autosedačku

Výbavičku už Patrik má. Teď jen ty pasažéry

Hvězda seriálu V.I.P. vraždy PATRIK DĚRGEL (28) má sice zatím jen jedno miminko, ale s plozením prý zdaleka nekončí. „Chci mít hodně dětí,“ svěřil se herec se svými, na mladého muže, poněkud nezvyklými plány. Patrika jsme přistihli zrovna v momentě, kdy do svého auta Suzuki – Vitara instaloval dětskou autosedačku.

Že by chtěl ještě stihnout jeden z posledních letních rodinných výletů, dokud je hezké počasí? Nejspíš. Děrgel je ovšem vášnivý řidič, což potvrdil, když se ho novináři před narozením prvního potomka zeptali, jestli je na roli otce připravený. „Řidičák na to nemám, ale snad jo,“ odpověděl jako typický motorista.

Zřejmě už přišel na to, že s dítětem se nekroutí jako s volantem, že potomek nemá brzdu a místo vůně benzínu občas miminko zavání něčím trochu jiným.

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...