Pavla Tomicová: Je už zase z formy

Herečka Pavla Tomicová (56) dlouhou dobu těžila ze své slávy v taneční soutěži StarDance. Podle vlastních slov měla na konci soutěže nejlepší kondičku, jakou kdy měla, a bylo to na ní znát. Díky tomu také získala spoustu nabídek a kšeftů, takže svoji snahu s lektorem Markem Dědíkem (35), kterému svědčila i na svatbě, zúročila ve všech směrech.

Také vás může zajímat ...

A i když spolu dodnes příležitostně tančí na objednaných akcích, už to podle jejích vlastních slov není to, co bývalo. Nechce se snad cítit dobře? Vždyť pravidelný trénink jí prospěl nejen na těle, získala i sebevědomí.

A to, co v minulosti neustále řešila, je za pár měsíců zase pryč. Aby ale díky polevení v tréninku nepřišla o pracovní nabídky, které se jí doposud stále hrnuly. Údajně to přijít muselo, ale zbytečně. Aby brzy nesplakala nad tím, že se přestala snažit. Vždyť i její manžel byl na ni pyšný, že přemohla lenost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...