Tento článek je reklamním sdělením

Perfektní pleť v každém věku

Každá žena chce být krásná v jakémkoliv věku. S přibývajícími roky však klesá obsah kolagenu v těle a tvoří se první vrásky. To ale neznamená, že tvorbu kolagenu nejde podpořit. Zapomeňte na různá dermo séra či krémy a zkuste efektivní a velmi kvalitní vnitřní výživu pleti! Tou je kolagenový nápoj DermoCollagen ProVenus, díky kterému se zlepší stav pleti, ale i vlasů a nehtů.

Za problémy s pletí, vlasy a nehty hledejte úbytek kolagenu ve vašem těle. Kolagen působí efektivně proti vzniku vrásek a pomáhá vyhladit ty již viditelné. Čím tedy méně kolagenu v těle máte, tím více nastupují projevy stárnutí. Pleť začíná být méně elastická, nesjednocená či málo rozzářená. Objevují se také problémy s její hydratací a celkově se vytrácí její mladistvý vzhled. Obsah kolagenu v těle ovlivňuje i kvalitu nehtů a vlasů. Jakmile ho máte v těle nedostatek, dochází k šednutí vlasů, více vypadávají a ztrácí lesk. Nehtům chybí jejích pevnost a třepí se. Netrapte se prvními příznaky stárnutí a dopřejte svému tělu kvalitní vnitřní péči díky DermoCollagenu ProVenus.

Kolagen nejlépe doplní kolagenový nápoj DermoCollagen

Ptá se, proč právě on? Protože je unikátní hned v několika směrech:

✓ Jde o nejsilnější kolagenový nápoj, kombinaci bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek
✓ Pozitivní účinek je potvrzen německými studiemi, takže vaší pleti dopřáváte skutečně tu nejlepší kvalitu. Z těchto studií vyplynulo, že došlo k 65 % navýšení collagenu v pokožce, 32 % redukci očních vrásek a k 18 % navýšení elastinu v pokožce.
✓ Na užívání DermoCollagenu si zároveň i pochutnáte. Zapomeňte na zápach a nepříjemnou chuť! V jednom sáčku DermoCollagenu se totiž skrývá pomerančový prášek, který výborně chutná.

Jak DermoCollagen funguje?
Přípravek DermoCollagen působí přímo v hluboké dermální vrstvě pokožky. Základ složení tvoří kombinace bioaktivních kolagenních peptidů patentovaného složení Verisol® spolu s kyselinou hyaluronovou. Jedná se tak o efektivní vnitřní výživu pokožky. Unikátní složení přípravku DermoCollagen zajišťuje tu správnou hydrataci pokožky. Bioaktivní kolagenní peptidy Verisol jsou vědecky potvrzené a působí na lepší elasticitu pokožky a vyhlazení vrásek. Bioaktivní peptidová forma zajištuje co nejlepší vstřebatelnost do lidské pokožky. „Bioaktivní“ znamená, že se jedná o formu kolagenu lidskému tělu vlastnímu. Bojujte s vrásky a vyzkoušejte DermoCollagen, který už testovaly i české ženy.

DermoCollagen testovaly skutečné uživatelky
Jelikož jsme přesvědčeni o tom, že DermoCollagen ProVenus je vysoce kvalitním a účinným přípravkem, který skutečně funguje, nechali jsme ho otestovat reálnými uživatelkami. Na testování se podílelo 43 reálných žen. Výsledky hodnocení byly skvělé, protože by přípravek DermoCollagen doporučilo 91 % uživatelek. Nejvíce si ženy chválily okamžité zlepšení nehtů, vlasů a rozjasnění či sjednocení pleti. Pro dosažení maximálního efektu je však zapotřebí, aby se DermoCollagen užíval dlouhodoběji. Další pochvalu dostal tento produkt za svou skvělou pomerančovou příchuť. Buďte krásnější a využijte nyní akční nabídku na e-shopu lekarna.cz, DermoCollagen ProVenus za výhodnou cenu 890 Kč.

Tento článek je reklamním sdělením
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...