Permanentní make-up

Obočí dává obličeji výraz. Je proto důležité, jaký tvar a barvu má. Příliš výrazné může uškodit, naopak nevýrazné může působit neupraveně. Permanentní make-up obočí může vyřešit problémy s tvarem, ale i každodenním dokreslováním. Co je dobré vědět?

Záleží na výrazu

Také vás může zajímat ...

Permanentní make-up obočí se provádí formou 3D vláskování. Pomocí mikrojehliček se vykresluje přirozený tvar obočí. Zde záleží na tom, jak chloupky rostou a jaký má obočí vliv na výraz obličeje. Vykreslování se provádí tak, aby výsledný efekt byl co nejpřirozenější.

Vydrží několik let

Obočí se permanentním make-upem opticky zhustí a prodlouží. Před samotnou aplikací se místo ošetří anestetickým gelem, mikrojehličky tedy nejsou cítit. Po vytvoření je obočí výraznější, postupně po několika dnech zesvětlá na výslednou barvu. Permanentní make-up obočí vám vydrží řádově několik let, většinou postupně zesvětlá a je nutné jeho doplnění.

Je výbornou variantou pro ženy, které si obočí musejí dokreslovat nebo zvýrazňovat a nechtějí každý den trávit touto aplikací čas v koupelně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...