Petr Štěpánek dlouhé roky tajil, že má dceru!

Proč o ní nikdy nemluvil?

Štěpánkova dcera si podle všeho cestu k jeho poslední manželce nenašla.

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě a představitel legendárního prince ze Zlatovlásky PETR ŠTĚPÁNEK (67) po neuvěřitelných 40 let dokázal utajit, že je otcem! Všichni z jeho okolí se domnívali, že třikrát ženatý herec děti nikdy neměl. Jenže to je obrovský omyl! Nedávno sám Štěpánek prozradil, že dítě přece jen má!

„V druhém manželství jsem vyženil dceru. Ta pak měla děti, takže já si vnoučat docela užil a k dětem mám vřelý vztah,“ svěřil se. Maminkou nevlastního Štěpánkova potomka byla režisérka dětských filmů VLASTA JANEČKOVÁ (†77), kterou herec poznal během natáčení Zlatovlásky.

Když si Janečkovou bral, byla její dcera ještě malá a ke Štěpánkovi rychle přilnula, protože její vlastní otec, režisér VLADISLAV DELONG (†45), zemřel. Proč ale nikdy ani jeden ze slavného páru o dceři nemluvil?

Chtěli ji chránit?

Také vás může zajímat ...

Nestýkají se

Přestože Petr později Janečkovou opustil kvůli herecké kolegyni ZLATĚ ADAMOVSKÉ (57), dcera na něho nezanevřela a jejich rodinné pouto nezaniklo. Ke třetí manželce svého nevlastního otce si ale údajně cestu nikdy nenašla. Když se novináři Adamovské na Štěpánkovu dceru ptali, od- pověděla: „Myslím, že jsou v kontaktu. On má i vnučku, pokud vím.

“Z toho jasně vyplývá, že k sobě podle všeho moc blízko nemají. Pravda však je, že jejich seznámení zřejmě neproběhlo za zrovna nejlepších okolností, pokud vůbec proběhlo.

Tudíž se nikdo nemůže divit, že jsou jejich rodinné vztahy poněkud chladnější.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...