Petra Černocká: Utajené rodinné problémy

Zpěvačka Petra Černocká (68) vždy působila jako laskavá dáma, která má srdce na dlani a ani mouše by neublížila. O to překvapivější je její nedávné přiznání. Ač se tváří jako spokojená a milující babička vnučky Olivie Coco (6), jejíž maminkou je její dcera Bára (38), ne vždy byla obloha zalitá sluncem.

Svého času prý Černocká doslova vyhodila svou dceru z domu. Bylo jí prý čerstvě osmnáct let, když se vrátila domů a ve svém pokoji našla na stole inzertní noviny s pronájmy bytů. „U toho bylo připsáno, že si mám sehnat nějaké bydlení.

Také vás může zajímat ...

Byla jsem slušně v šoku,“ vzpomíná dcera Bára. Důvod? Černocké se prý nelíbilo, že její ratolest až příliš ponocuje, chodí jen z mejdanu na mejdan, a tak se rozhodla Báře dát za vyučenou. Když má tolik energie na flámování, zvládne si obsatarat i své vlastní bydlení, mínila matka.

Je zřejmé, že i Petra Černocká umí sundat masku přívětivosti a proměnit se v tvrďačku. Nenarušilo však nekompromisní jednání Černocké pouto mezi ní a dcerou? Mohla klidně mezi nimi zavládnout nevrživost.

Co kdyby to dcera Černocké nedokázala odpustit? Naštěstí se tak ale nestalo. S odstupem času se tomu Bára už jenom směje a prý je za to naopak mámě vděčná. Díky tomu se prostavila na vlastní nohy a dnes vystupuje jako textařka a zpěvačka pod pseudonymem Diva Baara.

Je ráda, že cestu do showbyznysu ani podmínky k životu neměla oproti ostatním usnadněné..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...