Pitt a Jolie si nechají zámek. Na kšeft!

Přestože mezi nimi probíhá nelítostná rozvodová bitva, Angelina Jolie (41) a Brad Pitt (53) si nakonec ponechají ve společném vlastnictví zámek Miraval v jižní Francii v krásném kraji Provence.

Ne snad, že by se tu chtěli spolu rekreovat, ale kdosi jim poradil, že se dá vlastnictví zámku a přilehlých pozemků dobře zúročit. Už nyní tam na společné vinici produkují velmi kvalitní víno a na dalších pozemcích pěstují olivy, z nichž lisují olej. Zdejší půda je totiž mimořádně úrodná, bohatá na živiny a o bioprodukty z této oblasti je mimořádný zájem.

Také vás může zajímat ...

Na světě už je deset tisíc lahví jejich „stoprocentně organického“ extra panenského oleje z jejich dvanácti hektarů olivovníků, půllitrovka z černého skla stojí v přepočtu 2300 Kč a zájem je prý slušný.

No, nekupte to!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...