Plánuje flámy? Dětem se brání

Rodina herce Roberta Jaškówa (49) hodně změnila. Oblibu bohémského života plného nočních tahů byl totiž nucen utnout. Ačkoli mu to občas chybí, rozhodně by neměnil, i když na druhou stranu ale přiznal, že další dětí společně s manželkou Petrou Jaškówovou (50) rozhodně neplánují.

Také vás může zajímat ...

„Máme tři děti a nikdo k nám, myslím, už nepřibyde,“ prozradil herec, který si prý vždy přál velkou rodinu. Možná se už ale ve skrytu duše těší na okamžik, kdy jeho potomci dospějí a on se třeba alespoň z části bude moct vrátit k životu plnému zábavy a probdělých nocí.

Co by na to ale řekla jeho manželka? Měla by pochopení pro to, kdyby se občas zapomněl s kamarády a domů přišel až nad ránem? Už teď totiž údajně musí čas od času přimhouřit oko nad nějakým tím flirtem, které si Robert neodpouští.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...