Po deseti letech manželství donutila Davida Duchovnyho manželka k léčbě ze závislosti na sexu!

Svatba se obešla bez velkých gest a slavných hostů, jen v rodinném kruhu.

Dlouhé roky to vypadalo, že je v manželství Davida Duchovnyho (58) a Téy Leoni (52) vše v nejlepším pořádku. Pod povrchem ale vyrůstal problém s jeho erotománií.

Americká herečka Téa Leoni (52) neměla v plánu stát se hollywoodskou hvězdou. Studovala nejprve antropologii a psychologii. Během studia se vydala i do světa, mimo jiné i do Itálie, protože odtud pocházeli její předci. Právě tam se začala zajímat i o herectví, ke kterému nakonec po návratu domů směřovala – a úspěšně.

Také vás může zajímat ...

Než se potkala s hvězdným kolegou Davidem Duchovnym (58) a prožila s ním poměrně dlouhý manželský vztah, byla už jednou provdaná. Bezdětné manželství trvalo pět let – v době, kdy se smiřovala Téa s rozvodem, čelila další osobní tragédii. Její bratranec v roce 1995 záhadně zmizel při stopování.

Herečka se zapojila do jeho hledání, ale mladík nebyl nikdy nalezen.

Díky seriálu Akta X se z Davida stala opravdová hvězda.

Po pěti letech to šlo hodně rychle

Davida spatřila Léa poprvé v roce 1992, tedy krátce předtím, než z něho kultovní seriál Akta X udělal televizní superhvězdu. Byli si sympatičtí a dobře si to pamatovali, takže když se po pěti letech znovu setkali na jednom večírku, cesta k lásce byla otevřená. Samozřejmě i proto, že Téa už byla volná.

O Davidovi se sice říkalo, že jeho vztah ke kolegyni z Akt X, Gillian Anderson (50), je i v soukromí velmi blízký, ale tyhle řeči se nikdy nepotvrdily. Mezi ním a Téou to ale musela být láska jako hrom. Od onoho večírku na začátku roku 1997 do chvíle, kdy si řekli u oltáře své „ano“, uběhlo necelých pět měsíců!

Nejednalo se o žádnou velkou hollywoodskou svatbu, kde by se střídaly celebrity jak na běžícím pásu a drahé šampaňské by v luxusní restauraci teklo proudem. Oba herci si udělali menší, skromný obřad na zahradě newyorské církevní školy, a pozvali si k tomu jen své blízké příbuzné.

Nijak to nepřeháněli ani s hostinou nebo svatební nocí, nedávali najevo okázalé hvězdné manýry.

Davidova seriálová parťačka.

Dostal jasné ultimátum!

Dva roky po svatbě se manželskému páru narodila dcera, za další tři roky dostala bratříčka. Navenek to vypadalo, že šťastná dvojice žije bezproblémový život. V soukromí to ale docela vřelo. Hlavním důvodem byla Davidova závislost. Nejednalo se ani o drogy, ani o alkohol. Slavný herec byl prostě – stejně jako třeba jeho kolega Michael Douglas (74) – závislý na sexu.

Nezůstalo to utajeno ani před novináři, takže Téa musela řešit dost velkou ostudu. Dlouho to trpělivě snášela, ale pak se jednoho dne rázně rozhodla. Manžel dostal na vybranou, buď se půjde léčit nebo bude následovat rozvod. Na tohle David slyšel a dobrovolně nastoupil do léčebny. Když se novináři ptali jeho ženy, jestli jí byl David nevěrný, popírala to. Problémy ale zůstávaly dál.

Poté, co se herec vrátil z léčebny, následoval krátký rozchod – byl to jeden z vícero, které už prožili. Za několik týdnů se k sobě ale zase vrátili. Téa si totiž potrpěla na tradice a na zkušenosti ze svého dětství, hlavně vztah svých rodičů, kteří se měli rádi i po mnoha letech. Nabourané manželství s Davidem ale bylo stejně odsouzeno k zániku. Došlo k němu postupně, po etapách.

Tři roky po hercově pobytu v léčebně se Téa se svým mužem rozešla. Až za další tři roky došlo ale k oficiálnímu potvrzení konce vztahu u soudu. Všechno se naštěstí obešlo bez velkých bitev o děti nebo o majetek. Syn i dcera zůstali bydlet u matky, jejich rodiče se ale rozhodli na střídavé péči.

David se zavázal posílat vysoké alimenty jak pro Téu, tak pro děti – těm navíc bude platit i studia na soukromé škole. Herec prohlásil, že jeho manželství bylo jedním z nejšťastnějších období jeho života, které by nikdy neměnil.

A Téa po rozvodu řekla: „David mi dal dva největší dárky na planetě, nevím, jak bych ho někdy mohla nenávidět.“

Rozvrátil jim manželství?

Stála nakonec za rozvodem nevěra manželky?

Za definitivním rozchodem populárního páru prý nakonec nemohla Davidova léčená závislost, ale zájem jeho ženy o jiného herce: Billyho Boba Thorntona (63). O tom, že mezi ním a Téou přeskočila jiskra během natáčení společného filmu, se hodně psalo. Herečka sama ostatně prohlásila, že je to pro ni nejoblíbenější člověk na světě.

A když pak David odhalil v telefonu manželky lechtivé SMS, které si s Billem vyměňovala, měl jasno.

Sám Thornton ale jakoukoliv nevěru s Téou popíral.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...