Podnikavé Lucii už docházejí peníze!

Mnohonásobná česká slavice Lucie Bílá (54) je známa obratností, s jakou zachází s penězi. Ještě v únoru koupila se svým snoubencem Radkem Filipim (37) dva menší byty v Praze – Michli, každý za necelých 3,5 milionu korun. Jenže teď jí je ouvej.

Také vás může zajímat ...

Okázalý způsob života přináší vysokou režii, přitom příjmy má teď nulové, koncerty se nekonají. Má kolem sebe široký pracovní tým, ten nemůže žít ze vzduchu. Další peníze „roztočila“ v otvovickém kulturáku a otevřením Divadla LB, které muselo zavřít, aniž odehrálo nějaký kus.

„Lidé mají zkreslenou představu, že jsem strašně za vodou,“ postěžovala si Lucie, která posílá peníze i synovi Filípkovi (25), jenž dospěl k závěru, že musí žít jedině v Paříži. Bude se muset nových bytů zbavit, aby udržela rodinu nad vodou?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama