Polonahá sváděla svého kolegu!

Moderátorka televize Nova Lucie Borhyová (38) a její zpravodajský partner Rey Koranteng (42) jsou údajně jen dobří přátelé. Ovšem je to opravdu jen přátelství, co je spojuje? Někdy to mezi nimi totiž pořádně jiskří!

Ukázala téměř všechno

V prosinci se Borhyová dostavila na křest kalendáře, pro nějž sama pózovala, v hodně odvážném modelu. Akcí přítomné hosty provázela se svým dlouholetým kamarádem a kolegou Reyem Korantengem, který na ní mohl oči nechat. A nejen on. Borhyová totiž dorazila takřka nahá. Jakoby se moderátorka inspirovala pohádkou o chytré horákyni. Přišla oblečená – neoblečená.

Každý si tak mohl prohlédnout kromě jejího impozantního pozadí i její stahovací černé kalhotky a podprsenku.

Také vás může zajímat ...

Zaujal ho její zadeček

Všímavému oku fotografů neunikla chvíle, kdy se měl Rey Koranteng pokusit dotknout černou krajskou zahaleného pozadí Lucie Borhyové. Znají se sice dlouho, ale není to i přesto příliš důvěrné gesto? Na druhou stranu je třeba uvést, že se moderátorka vůbec nebránila. Naopak, usmívala se. Jakoby byla na podobně důvěrné doteky svého kolegy zvyklá.

Je snad právě Rey tím, kdo jí dělá po večerech společnost?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...