Postrádá někdejší obdiv žen?

Není žádným tajemstvím, že herec Miroslav Etzler (54) byl v minulosti obletovaný fanynkami. Charismatický hlas, ostře řezané rysy a smysl pro humor mu zajišťovaly spoustu fanynek. Navíc prý měl vždycky slabost pro ženy a svého času byl i známým proutníkem.

Údajně byl svým partnerkám i nevěrný. Teď však prý seká latinu a možná ne ani moc dobrovolně. Dalo by se říct, že byl dívčím idolem, ale jak on sám říká, čas prý bohužel nezastaví. Nepopírá, že to bylo krásné období, cítil se žádaný a každému muži prý přece lichotí, když o něj ženy jeví zájem.

Také vás může zajímat ...

Snaží se vrátit do formy

V současnosti už se Miroslav prý posunul dál, má stálou partnerku Helenu Bartalošovou (37) a s ní také malého synka. Prý vede šťastný rodinný život, ale na jednu stranu se zdá, že mu sláva a obdiv tak trochu chybějí. Proslýchá se, že Miroslav se snaží vrátit zpátky do formy. Ví moc dobře, že s věkem nabral pár kilo a přibyly mu vrásky.

Zatím se mu to celkem dařilo, začal se prý zdravě stravovat a rázem shodil dvacet kilogramů.

Navíc není tajemství, že Etzler miluje šplhání po skalách, takže i to prospívá jeho postavě. Jednou byl prý ze své postavy už tak zoufalý, že se rozhodl navštívit fitness centrum. Prý tam ale měl obrovský strach, všichni muži tam zvedali těžké činky a u toho děsivě křičeli.Navíc se mu prý nelíbil ani zápach, který se po celé posilovně linul.

Co na to jeho přítelkyně?

Za tuto zkušenost je prý Etzler rád, ale prý radši zůstane věrný sportování venku. Nicméně postava není jediné, na čem začal Miroslav pracovat.Zaměřil se totiž prý i na svou pleť, která dlouhá léta dostávala zabrat. Prý začal používat kvalitní krémy, aby se zbavil velkých a suchých kruhů pod očima.

Dlouhou dobu mu prý vizážisti patlali na obličej všechno možné a on to prý vždy smýval jen vodou a nekvalitním mýdlem.

Po letech se to na jeho pleti podepsalo a on se to teď snaží zachránit. Je očividné, že se chce líbit a že chce, aby se za ním ženy stále otáčely. Otázka je, jestli partnerka nežárlí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...