Potomek jako pojistka vztahu

Už jsme vás nedávno informovali o tom, že David Gránský (27) údajně nemá hrát se svojí manželkou Nikolou Madunickou (25) zrovna poctivou hru. Údajně má mít oči i pro jiné dívky, a dokonce se z jeho okolí linou spekulace, že už jí měl být nevěrný.

Také vás může zajímat ...

O co mu ale prý hodně jde, je to, aby jeho manželka co nejdříve otěhotněla. Tak by si ji totiž prý pojistil a prakticky by už nikdy nemohla z jejich vztahu odejít s čistým štítem. Bohužel ale hrozí, že v případě, že se svou dívkou založí rodinu, může mít pocit, že už ji má jistou a třeba své flirtování s jinými dívkami začne více stupňovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...