Potraviny jako prevence

Arašídy

I když se jim někteří lidé vyhýbají kvůli jejich kalorické hodnotě, nedělají dobře. Arašídy jsou totiž plné nenasycených mastných kyselin, které snižují riziko kardiovaskulárních onemocnění.

Červené víno

Červené víno obsahuje látku reveratrol, která skvěle funguje jako spolehlivá prevence kardiovaskulárních onemocnění.

Zelený čaj

Zelený čaj spolehlivě působí jako silný antioxidant, který má pozitivní vliv na srdce. Dva šálky denně snižují krevní tlak a riziko koronárních srdečních onemocnění.

Čekanka

Zdravá čekanka zabraňuje nadměrnému ukládání tuku v našem organismu a je tedy účinnou prevencí kornatění cév, vysokého krevního tlaku a infarktu.

Losos

Má vysoký obsah omega 3 a omega 6 mastných kyselin a zlepšuje proudění krve. Lidé, kteří tuto ryby jedí aspoň jednou týdně, se výrazně snižuje riziko infarktu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...