Prásk! Málem přišla o obličej!

Někdy přijdou v životě chvíle, kdy se smůla násobí. To potkalo letos v létě dlouholetou hvězdu Ulice Terezu Bebarovou (45).

Aby si zlepšila náladu, navštívila mejdan, který byl tak veselý, že jí z toho nakonec vstávaly vlasy na hlavě. Organizátoři manipulovali s kanónem na konfety tak šikovně, že střelili herečku do tváře.

Také vás může zajímat ...

„Stačilo pár centimetrů, a šlo mi to do oka a to by byl průser. Každopádně v první chvíli jsem si myslela, že je to konec jedné herečky,“ vyprávěla Tereza.

Komu se poštěstí být střelen konfetami?

Pojistka u tohoto zařízení jde prý ztuha, a tak se obsluze povedlo vypálit do lidí. Herečce se modřina již naštěstí hojí, a tak se může v televizi podívat v seriálu na svůj funus.

V seriálu totiž, jak známo, končí, její postavu nechají umřít, díl s jejím pohřbem poběží co nevidět. Produkce jí tak své-rázně vyplnila její někdejší požadavek, aby se v Ulici objevovala co nejméně a měla víc času na rodinu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...