Pravda o smrti herečky Květy Fialové

Ukazuje se, že původní informace o příčině smrti herečky Květy Fialové (+88) nebyly přesné. Květa byla převezená z Alheimercentra v Průhonicích na kardiologii, a tak vznikl omyl, že zemřela na infarkt.

Věc uvedla na pravou míru hereččina nejlepší přítelkyně a kolegyně Naďa Konvalinková (66), kterou s Květou pojilo čtyřicetileté přátelství a v závěru života ji pravidelně navštěvovala. „Překonala dvě mrtvice, překonala osmdesátku, čili nekonečno, a pak ji skolila otrava organismu. To, že jí zradilo srdíčko, byla špatná informace. To ji zradilo už před třemi lety, kdy měla rozsáhlý infarkt.

Také vás může zajímat ...

Pak už jí pracovalo jen na třetinu,“ prozradila Naďa.

Pravdou bude, že vlivem špatné činnosti srdce Květě postupně kolabovaly vnitřní orgány a tělo se začalo plnit toxiny, což vedlo ke smrti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...