Přerůstají jí přes hlavu!

Hvězda Četnických humoresek to v současnosti nemá zrovna jednoduché. Vzhledem k tomu, že má Alena Antalová (48) celkem čtyři děti, jejich výchova je čas od času pořádně náročná.

S manželem Josefem (50) se to vždy snažili nějak zvládnout, avšak od doby, kdy byla vyhlášená karanténa, to šlo najednou z kopce.

Také vás může zajímat ...

Není tajemstvím, že věkový rozestup mezi jednotlivými potomky není nijak velký, navíc každé z dítek má po rodičích umělecké nadání, a tak když si každé z nich vezme svůj hudební nástroj a začne hrát, musí to doma vypadat opravdu pěkně.

S dětmi má momentálně samé starosti

Není se tedy čemu divit, že z toho jde často herečce hlava kolem. A zvlášť nyní, když jsou divadla zavřená. V současné době se to-tiž věnuje hlavně jim a natáčí už jen sporadicky.

Jenže zatímco ona by je vždy nejraději stopla, aby měla chvilku klidu, manžel je naopak v jejich talentu podporuje.

Snad karanténa nakonec nebude také koncem jejich dlouholetého manželství. Není to sice snadné, ale nejspíš by měli dělat častější kompromisy

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...