Přestaly mu internetové výdělky stačit?

V seriálech zářil herec Roman Vojtek (48) spíš v minulých letech. Poslední dobou se spíš objevoval v reklamách, muzikálech a soustředil se hodně také na sociální sítě.

Jenže nedávno se společně s manželkou Petrou Vraspírovou (33) pochlubili, že čekají přírůstek do rodiny a nejspíš hlavně to Romana donutil vzít roli v novém seriálu Hvězdy nad hlavou. „Jsem hrnčíř a malíř, to je jedna záliba, tou druhou jsou ženy,“ nastínil Vojtek jak bude jeho role vypadat.

Také vás může zajímat ...
Fanoušci už mu reklamu na internetu příliš nevěří.

A kromě všech možných spoluprací, které vede na sociálních sítích, se tak přidal nový pravidelný příjem, jenž se mu určitě bude hodit.

S Petrou je totiž čeká nakupování výbavičky, a jelikož jsou zvyklí na určitý luxus, jistě je to přijde na pořádný majlant. Navíc kvůli koronaviru oba také na čas přišli o práci a nejspíš museli sáhnout do rezerv, aby složité období zvládli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...