Přijde o zlatý důl?

Už i vrabci na střeše si cvrlikají o tom, že herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě a Policie Modrava Jana Boušková (66) má se svým manželem Václavem Vydrou (64) drsnou krizi.

Po sedmatřiceti letech se přece jen člověk změní a začne mít trochu jiné životní priority. Jinak to není ani v případě Bouškové, která má teď práce až nad hlavu, a je za to nesmírně vděčná. Její manžel už z toho ale až tak nadšený není. Proč?

Také vás může zajímat ...

Chce odejít z Prostřena?

Janě se začalo v seriálech líbit a i tvůrci jsou s ní očividně spokojení. V Ordinaci účinkuje už několik let a řadí se mezi nejoblíbenější postavy. A stejně tak je to i s kriminálkou Policie Modrava.

Natáčení těchto dvou projektů jí bezpochyby zabírá spoustu času a do toho ještě namlouvá komentáře pro kuchařskou soutěž Prostřeno!, kde se potkává s manželem. Na pořadu společně pracují už jedenáct let, ale Boušková možná začíná pociťovat, že je čas jít dál.

Nechce se toho vzdát

I když spolu Vydra s Bouškovou v poslední době moc nevycházejí, Vašek by byl jistě nerad, kdyby museli s pořadem tak narychlo skončit. Je to pro něj celkem slušný zdroj financí, a kdyby skončila Jana, nejspíš by i on přišel o práci.

Bez nich už by to totiž nebylo ono. Co ale bude dělat? Teď by si měl v první řadě Janu raději usmířit a následně ji přemluvit, aby zůstalo všechno tak, jak to je nyní. Zda se mu to nakonec povede, to je zatím ve hvězdách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama