Přijďte na chuť hlívě

Máte oslabenou imunitu a potíže s cholesterolem? Vsaďte na hlívu ústřičnou, která patří mezi nejzdravější houby na světě.

Do jídelníčku Čechů se dostává pozvolna, ačkoli přibývá lidí, kteří si oblíbili její chuť. Zároveň se zvyšuje počet těch, kteří hlívu vyhledávají právě kvůli jejím léčivým účinkům – ať už v přírodním stavu nebo v podobě kapslí z lékárny.

Také vás může zajímat ...

Jde o houbu, která díky svým vlastnostem nachází všestranné využití. Není jen zdravou pochoutkou, ale také prostředkem alternativních léčebných metod. Hlíva ústřičná je často popisována jako zázračná, a to na základě blahodárných látek, které obsahuje.

REGENERACE CÉV

Přisuzují se jí především protizánětlivé, protivirové a protirakovinné účinky. Hlíva je také velmi prospěšná při snižování hladiny cholesterolu a ukazuje se, že při jejím dlouhodobém užívání se snižuje poškození cév a působí dobře na srdce. Posiluje imunitu, což se bude hodit v nadcházejících chladných dnech.

HLÍVA V KAPSLÍCH

Dnes si již můžeme v lékárnách zakoupit 100procentní čistou sušenou hlívu ústřičnou včetně houbové vlákniny bez jakýchkoli příměsí ve formě kapslí, které jsou nejlepší z hlediska využití všech látek obsažených v hlívě.

Nejde jen o výtažek betaglukanu, ani o tablety, kde se musejí používat přídavné látky. Užívá se při konkrétních potížích, ale i v případě prevence..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama