Přírodní zmizík jménem retinol

Retinol je látka, která dokáže doslova divy! Jen je třeba vědět, co s ním. S produkty s obsahem retinolu se totiž musíte naučit zacházet. .

Poradí si i s nežádoucí pigmentací kůže

Také vás může zajímat ...

Druhů omlazující kosmetiky, ve které je retinol obsažený, je nespočet. Právě retinol je jednou z látek, která je považována za zázrak kosmetiky a pomyslný zmizík známek stárnutí. V podstatě jde o formu vitaminu A. Nedokáže si poradit jen s vráskami, ale také účinně zatočí i s nežádoucí pigmentací, jizvičkami po akné nebo šupinatostí kůže.

Svým působením přeměňuje odumřelé buňky na rohovinu a následně pak aktivuje a urychluje růst nových buněk.

Pak se dějí zázraky.

Hojí ranky i jizvy

Hojí se starší ranky i jizvy, pokožka se vyhlazuje a celkově rozjasňuje. Dnes už se také ví, že retinol příznivě ovlivňuje regeneraci tvorby kolagenu a elastinu, na kterých zdraví a mladistvý vzhled kůže významně závisí. Následkem jeho působení je pokožka o poznání pružnější a má výrazně jemnější texturu. Určen pro všechny typy pleti Je úžasný i proto, že vyhovuje každému druhu pokožky.

Je tedy úplně jedno, zda máte kůži citlivou nebo suchou či mastnou. A není ani nutné dbát na správnou koncentraci v konkrétním produktu. Pro správný výběr kosmetiky platí jedno ustálené pravidlo. Čím vyšší koncentrace retinolu v přípravku je, tím vyšší zaručí i následný účinek této látky. Na druhou stranu také platí, že o to citlivěji může pokožka na retinol reagovat.

O používání přípravků s retinolem se můžete poradit i se svým dermatologem.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama