Přiznala plastiku!

Veletrh Interbeauty Praha

I když herečka Mahulena Bočanová (51) celé roky tvrdila, že se estetickým úpravám vyhýbá a hlavně na ně nemá kvůli postižené dceři Márince (17) čas, nyní všechny šokovala. Každý člověk časem mění své životní postoje, a proto i Bočanová prozradila, že si nechala upravit oční víčka.

Také vás může zajímat ...

„Bohužel teď si nejsem jistá, zda horní nebo dolní. Ale určitě mi to hodně pomohlo, kamkoliv jsem po operaci přišla, tak si toho všimli, že mám víc otevřené oči,“ řekla herečka, která se teď ovšem může dočkat drsné reakce od svých fanoušků.

Zachovala se totiž jako pořádný pokrytec, který něco kritizuje a pak se k tomu sám uchýlí. Jedinou omluvou jí může být to, že nemá opravdu jednoduchý život a to se na ní a jejím vzhledu časem podepsalo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...