Pro krásné paže

Kdykoliv jdete do společnosti v šatech s odhalenýma rukama, stydíte se? Kvůli převyslé kůži? Příště už se stydět nemusíte, máme pro vás pár cviků, díky kterým si paže.

Stačí vám pár minut denně. Abyste skutečně dosáhla očekávaných výsledků, musíte cvičit alespoň třikrát, nejlépe čtyřikrát týdně.

Také vás může zajímat ...

UPAŽOVÁNÍ DO STRAN

Mírně se rozkročte a vysaďte pánev tak, abyste byla v mírném předklonu.
Činky nebo láhev s vodou umístěte ve volném úchopu těsně před kolena a pak pomalu upažujte do stran oběma rukama najednou. Za pomoci lopatek udržte záda rovná. Cvik opakujte desetkrát na každou ruku.

S ROVNÝMI ZÁDY

Postavte se rovně a činky uchopte tak,aby palce směřovaly nahoru a dlaně k tělu.
Pomocí pokrčených loktů zdvihejte činky nebo láhve k hrudníku tak, aby se lokty ani ramena vůbec nepohnuly. Opět cviky opakujte do té doby, dokud vás nezačnou bolet ruce.

ROTACE VLEŽE

Lehněte si na břicho, čelo si opřete o zem a ruce si mírně připažte tak, aby dlaň směřovala k tělu a malíček ke stropu.Roztáhněte ramena do šířky, propněte lokty a zvedněte paže nad zem. Poté paže vytáčejte do vnější rotace tak, aby palec směřoval ven a malíček k tělu. Vraťte ruce po původní polohy a cvik opět několikrát opakujte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...