Pro vysněný dům na Sicílii udělá vše

Herečka Eva Holubová (61) byla vždy jednou z těch, kteří si zakládají na tom, že hrají jen v intelektuálních filmech a skutečně kvalitních hrách, které zaručují divácký úspěch. A opravdu se dlouhá léta vyhýbala nekonečným seriálům a odmítala hloupé scénáře.

Teď vše přehodnotila a vzala roli v seriálu Slunečná. Je fakt, že role prostořeké Hany, která je ke svému šéfovi loajální až za hrob a věští mu z karet budoucnost, se k ní nesmírně hodí. Přece jen to je ale pořádná změna v jejím životě.

Také vás může zajímat ...

Sama Eva si všimla, že tím své fanoušky zaskočila. „Hodně z vás se mě ptalo, proč jsem roli v seriálu vzala. Asi to už chtělo změnu,“ připouští Holubová na svém Instagramu, kde ráda sdílí své myšlenky a řeší svůj život.

Eva Holubová a její domek v slunné Itálii. Prý to ale není žádný luxus.

Víkendová vila na břehu moře

Možná v tom ale hrála spíš roli její láska ke slunné Sicílii, kde si s rodinou pořídili domeček. Není to prý žádný luxus, ale i tak tento „letní byt“ poleze pěkně do peněz.

A tak herečka musela na svých požadavcích slevit a vzít v úvahu to hlavní, a to jsou velmi slušné peníze, které má díky seriálu jisté. Slunečná má sice zatím počet dílů omezen, ale to se může klidně změnit.

Každopádně zatím může Holubová do slunné Itálie vyrážet pravidelně. Často prý cestuje s dcerou Karolínou (24), která své mamince také poodhalila svět módy. Herečka čím je starší, tím víc propadá marnivosti. A rozhodně se nedá říct, že by na sobě škudlila. Koneckonců, její oblíbené heslo je „Žijeme jen jednou“.

Rozhazuje za drahé značky

S přibývajícími léty se z ní stala velmi stylová dáma, která za módní značky zaplatí i desetitisíce. Například za tmavě zelenou kabelku Chanel, kterou si sama dala k šedesátým narozeninám, zaplatila pětasedmdesát tisíc.

Protože ale občas potřebuje i kabelku větší než jen na společenské události, pořídila si od stejné značky i větší model za sto třicet tisíc. A to už je pořádná rána.

K tomu se před nedávnem pochlubila originálním baretem s přezkou značky Dior za dvacet pět tisíc korun. Jak se zdá, Holubové se marnivý život v luxusu zalíbil. Vypadá to, že buď už nebude moci být tak vybíravá na role, nebo se může stát, že jí už nezbude ani na cestu na slunnou Sicílii.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama