Proč Bočanová přestala úplně s alkoholem?

Na dobré víno nebo bublinky neřekla herečka Mahulena Bočanová (51) nikdy ne. Teď to ale bude už pět měsíců, co vůbec nepije a tvrdí, že tak to i zůstane. Co se stalo, že se najednou vzdala alkoholu?

Bez něho má prý daleko více energie a navíc se jí zlepšila psychika.„O prázdninách jsem si řekla, že dám svému starému zdrchanému padesátiletému tělu nadechnout,“ vysvětluje svoje razantní rozhodnutí.

Také vás může zajímat ...

To ale neznamená, že známou moderátorku nemůžete vidět na nějakém bujarém večírku, jen prý raději sáhne po nealkoholických nápojích. Kromě toho si Mahulena pochvaluje, že díky abstinenci jí v peněžence zůstává daleko víc peněz. „Nechápu, že jsem na to nepřišla dřív,“ diví se nahlas. Pustila se tak do osvěty a život bez alkoholu doporučuje všem ženám po padesátce.

Jak dlouho jim půjde příkladem?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...