Proč dělá vše proto, aby už se nikdy v životě nezamilovala?

Místo randění raději pracuje od rána do večera pracuje.

Herečku Sabinu Laurinovou (48) už jsme zamilovanou neviděli skutečně dlouho. A bohužel to vypadá, že ještě nějakou dobu neuvidíme. Sabina údajně dělá vše proto, aby zůstala sama. Proč od sebe odhání všechny nápadníky?

Ve vztahu nebyla herečka z Modrého kódu Sabina Laurinová (48) už několik let. A pokud nebudeme počítat její údajné snahy o mladší muže, pak se může dokonce zdát, že jí život nezadané ženy vlastně vyhovuje a nic na tom nechce měnit. Je to ale skutečně pravda, a nebo je realita úplně jiná?

Také vás může zajímat ...

Stále se nepřenesla přes minulosti

Co když se Sabina nijak aktivně neseznamuje jen proto, že už mužům nevěří, ačkoli by moc chtěla? Vždyť v minulosti opakovaně skončila se zlomeným srdcem, když jí podle představ nevyšly vztahy s hudebníkem Josefem Vojtkem (55) ani zubním lékařem Karlem Kameníkem (53).

A i když už to je mnoho let stará záležitost, je dost možné, že to stále Sabinu v podvědomí negativně ovlivňuje a vlastně jí to znemožňuje s nějakým mužem začít vztah se vším všudy.

Lásku si nahrazuje prací

Sice by se mohlo zdát, že vzhled k tomu, že vychovává dcery Valentýnu (18) s Majou (12) a do toho má spoustu práce, vlastně nemá na randění ani pomyšlení, ale možná se najde i jiné vysvětlení.

Co když Sabina neodmítá prakticky žádnou pracovní nabídku a maká od rána do večera jen proto, aby se doma neutápěla v beznaději z toho, že je krátce před padesátkou stále bez pořádného partnera?

Nejistá budoucnost

I když se zatím nemusí bát toho, že by z práce přišla domů do prázdného bytu, jednoho dne tyto okamžiky přijdou. Valentýna už je prakticky připravená na to, aby se osamostatnila a i když je Maja o několik let mladší, také jednou vyletí z rodného hnízda.

A kdyby tak měla Laurinová spoustu volného času, asi by si tyto skutečnosti uvědomovala daleko víc a mohlo by jí to dostat do pořádných depresí. Vlastně je tak klidně možné, že práce a dcery jsou tím jediným, co ji momentálně drží nad vodou.

Šlape si po štěstí

I když by se totiž mohlo zdát, že má Sabina spoustu nápadníků, pravdou je prý, že tomu tak úplně není. Problém ale není v tom, že by snad nebyla dostatečně přitažlivá, ale údajně v tom, že se snaží působit nedostupně.

Je to ale možná proto, že se bojí zklamání, nechce, aby znovu skončila se zlomeným srdcem, a právě proto je ráda, že jí pořád někdo neuhání. Je to ale trochu škoda, protože by si Sabina jistě zasloužila milujícího partnera, která by ji chránil, chválil a denně jí dával najevo, jak je pro něj důležitá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...